This job listing has expired and may no longer be relevant!
12 Júl 2018

CENemzetközi Gépkocsivezető FR-HU körfuvarok

HSH TRANSPORT KFT – Közzétette HSH TRANSPORT KFT Bárhol

Francia – Magyar körfuvarok ellátására keressük kollégánkat.

Megkérjük leendő kollégánkat csak akkor jelentkezzen, ha magára és a munkájára igényes, képes tisztán tartani saját magát és a munkaeszközét, érez magában annyi késztetést, hogy egy CMR-t segítség nélkül ki tud tölteni, amennyiben ez működik akkor lehet jelentkezni, amennyiben NEM úgy köszönöm hogy eddig elolvastad a hirdetést, további sok sikert kívánok az álláskeresésedhez.

Fuvarfeladatok jellege: oda-vissza körfuvar, fix turnusok,

  • kocsigazdás rendszerben 652.550 / hó
  • 3/1 hét rendszerben 505.200 / hó

Minden dolgozónknak biztosítjuk :

  • 20 millió Ft-s élet és balesetbiztosítást
  • betegség v. baleset esetén családtag kiutaztatása és felmerült szállás kltg.-ek megtérítése
  • poggyász biztosítás
  • 4 millió Ft-s óvadék és ügyvédi munkadíj biztosítás
  • dolgozónkénti felelősségbiztosítás

Amit kínálunk:
-Fix kiszámítható fizetés, napra bontva, nincs norma rendszer
-Utólagos post-pay autópálya díjfizetőkkel felszerelt járművek
-Fiatal járműpark
-Rolóponyvás pótkocsik

Elvárások:

-Fülke tisztántartása

-Cmr segítség nélküli kitöltése
-561/2006EK rendelet maximális betartása
-C+CE kategóriás jogosítvány
-Digitális kártya, GKI kártya, PÁV III,
-2-3 év tapasztalat nyerges szerelvényen
-Nemzetközi tapasztalat

Cég címe: Gyál

Harangozó István : +36203181769; e-mail: harangozo.istvan@hshtransport.hu

Kategória: Nemzetközi gépkocsivezető. Jogosítvány: CE. Salaries: 600 000 - 700 000 Ft.

Bezárás