Nemzetközi gépkocsivezető kollégát keresünk ponyvás, 12t teherautónkra Kál környékéről

MARSHALL Ablakgyár Kft. CE jogosítvány  Kál, Magyarország 9 jan 2023

A MARSHALL Ablakgyár Kft. 2007 óta a folyamatos fejlesztéseknek és sikeres értékesítési tevékenységének köszönhetően piaci pozícióját tekintve a legnagyobb ablakgyártók közé tartozik Magyarországon. Automata gépsorainkon gyártott minőségi termékeink országon túlnyúlóan is keresettek a márkanévnek köszönhetően. A cégünk a 2017-es évben új gyártóegységgel bővült Egerben. Termékpalettánkon megtalálhatóak a műanyag nyílászárók, alumínium nyílászárók, függönyfalak, hő- és füstelvezető rendszerek, beltéri ajtók.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Műanyag nyílászárók -saját termék- szállítása, saját tulajdonú teherautóval olaszországi Partnereinkhez káli telephelyünkről indulva
  • A termékek biztosítása a rakodás során
  • A termékek rögzítése és annak ellenőrzése
  • Adminisztrációs feladatok:
    – menetlevél pontos és rendszeres vezetése
    – bizonylatok, tankoló kártya kezelése
    – szállítólevelek kezelése

Ami mellett nem tudunk eltekinteni:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • Digitális söfőrkártya
  • PÁV I,II vagy III kategória
  • Legalább 2 éves gépjárművezetőként, nemzetközi fuvarozásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Piacvezető cégnél stabil munkahelyet biztosítunk
  • Folyamatosan bővülő, fiatal autópark
  • Rendszeresen, igényesen karbantartott jármű
  • Kocsigazda rendszer
  • Munkarend: Hétfőtől-Péntekig, szabad hétvégékkel, itthoni pihenéssel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Emelőhátfal kezelő vizsga előny

Szükséges nyelvtudás:

  • Nincs

Munkavégzés helye:

  • Olaszország-Kál

Fényképes önéletrajzát várjuk az allasportal@marshallablak.hu email címre.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: MARSHALL Ablakgyár Kft.