Nemzetközi Hűtős gépjármüvezető

TamNel Trans Kft CE jogosítvány  Alsónémedi, Magyarország 18 jan 2022

Cégünk, nemzetközi hűtős gyakorlattal rendelkező, önállóan dolgozni tudó és akaró, büntetlen előéletű, magára és munkaeszközére igényes, tehergépjármű vezetőt keres.

Fuvar feladatok jellege, helye:

-Alsónémedi telephely,  indulás és érkezés

-Hűtött áru szállítás

-Főbb irányvonalak: BeNeLux államok, Franciaország, Spanyolország, Portugália, Görögország

-Távollét: 1 körfuvar után 2-3 nap itthon.

-Munkabér: Napidíjas rendszer

Elvárások:

-érvényes C E kategóriás jogosítvány, Digitális Tachográf kártya, GKI kártya, PÁV II.

-2 év nemzetközi gyakorlat, hűtős.

-561/2006EK rendelet ismerete és betartása

Jelentkezéshez szükséges:

-Erkölcsi bizonyítvány

-Fényképes Önéletrajz

Jelentkezni:

Nádas Tamás

Tel.:  06706009440

nadas.tamas@indamail.hu

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!