Nemzetközi szállítmányozási csoportvezető (Román nyeltudással)

Unix Autó Kft B jogosítvány  Bárhol 7 nov 2018

Állásajánlat leírása

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12 legértékesebb magyar tulajdonúcég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

A Te feladataid lennének:

  • A cég kiszállításának szervezése
  • Pontos indulások biztosítása
  • Szállítások kapacitásának optimalizálása
  • Túrajáratok tervezése, optimalizálása
  • Saját gépkocsik irányítása és elszámoltatása
  • Kommunikáció és napi szintű kapcsolattartás a sofőrökkel
  • Román kirendeltségek támogatása
  • Román vezetőkkel való kapcsolattartás
  • Általános román nyelvű fordítás
  • Együttműködés a raktári társterületekkel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása (beosztás készítése, szabadság kiadás, napi díj elszámolások elkészítése stb.)
  • Új munkavállalók beillesztése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (logisztikai végzettség előnyt jelent)
  • Gépkocsivezetők irányításában, elszámoltatásában szerzett gyakorlat
  • Legalább 1 éves – fuvarszervezésben szerzett – szakmai tapasztalat
  • Kimagasló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számitógépes ismeret
  • ROMÁN nyelvtudás

Amit Neked kínálunk:

  • Innovatív és professzionális munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem, cafetéria juttatás, mobiltelefon
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál

CSATLAKOZZ HOZZÁNK MÉG MA!

Cégnév: 1097 Budapest Timót utca 5.