Nemzetközi tehergépjármű vezető

Griff Trans 2000 Kft CE jogosítvány  Bárhol 3 aug 2020

Gyakorlattal rendelkező gépjárművezetők jelentkezését várjuk! Kizárólag hosszú távú együttműködés reményében keresünk kollégát tandem szerelvényre, hazajárós munkára.

Feltételek:
• GKI kártya
• Digitális sofőrkártya
• PÁV II.
• C+E kat. Jogosítvány

Elsősorban telephelyünkhöz Gárdony-Dinnyés közelében élő gk.vezetőt keresünk a munkára.
Juttatás:
• Versenyképes bérezés
• Biztos és pontos kifizetés
• Jó munkakörülmények
• Családias hangulat, összetartó csapat
• Saját belföldi telephely, saját kamionszerviz
• Folyamatosan karbantartott és modern járműpark (DAF XF)
• Állandó szerelvénnyel (1 szerelvény +1 sofőr)
• Nyugat-Európában történő munkavégzés
Előny a nemzetközis tapasztalat, de belföldezésről váltani szándékozó, vagy kisebb kategóriáról nagyobbra váltó, kollégák jelentkezését is várjuk.
Cég címe: HU-2485 Gárdony-Dinnyés Ipar utca 5-7. Hrsz. 040/97

Fényképes önéletrajzot az alábbi címre kérjük: Griff Trans 2000 Kft csplaura@grifftrans2000.hu, HU-2485 Gárdony-Dinnyés Ipar utca 5-7. Hrsz. 040/97 tel.: +3630-2683086

Cégnév: Grif Trans 2000 Kft.