16 tonnás Mercedes Atego gépkocsira ,nemzetközi gyakorlattal rendelkező sofőrt keresünk

Olimpex C jogosítvány  Tata, Magyarország 7 márc 2024

17 éve működő cégünkbe új munkatársat keresünk, lehetőleg Tata 60-70 km-es körzetéből.

Kizárólag nyugat-európai fuvarok (Anglia nincs!!) , hetelős munkavégzés  ,korrekt bérezés +  egyéb jutattások.

Kocsi telephellyel rendelkezünk.

Elvárások

  • C kategóriás jogosítvány
  • GKI képesítés
  • gyakorlatiasság, lojalitás
  • munkájára és járművére igényes hozzáállás
  • nemzetközi tapasztalat

Amit nyújtunk:

-munkaruha

-saját gazdás autó

-prémium

-stabil háttér (17 éves nemzetközi fuvarozói múlt és tapasztalat)

-hosszútávú biztos munkalehetőség

-kis létszámú, családias munkakörnyezet

Telephelyünk Tata mellett Kocson található.

Jelentkezni telefonon vagy e-mailben, munkanapokon 8-18 óra között lehet.

+36305055409

olimpexpress3@gmail.com

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Tata