POLGÁR -Nemzetközi géprkocsivezető

LogiSped Plus Kft CE jogosítvány  Bárhol 15 júl 2022

POLGÁRI telephellyel rendelkező fuvarozó cég 24 tonnás ponyvás nyerges szerelvényre keres magára és munkájára igényes, nemzetközi viszonylatban jártas sofőrt.
Főbb feladatok, munkák:

– Rakománykezelés
– Fuvarfeladathoz tartozó okmányok vezetése
Az álláshoz tartozó elvárások:

– Nemzetközi gyakorlat
– CE kategóriás jogosítvány
– PÁV II vagy III igazolás
– GKI kártya
– Digitális kártya

Amit kínálunk:

– gépjárművezetők igényeit figyelembe vevő hazahozatali rendszer.

-Telephelyi indulás és érkezés.
– Kizárólag saját gazdás gépjárművek, nincs sofőr csere.
– Euro 6-os gépjárművek
– Pontos fizetés, biztos cégháttér.
– Vezetési- és pihenőidők betartása.- -Hetelős munkarend (minden hétvége itthon)

-kéthetelős munkarend (minden második hétvége itthon)

Célországok: AT, CZ,SK, DE, IT,NL

Fizetés:

FIX napi díj!!

Elérhetőség:

Izsvák Martin

+36 20 344 2800

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: LogiSped Plus Kft