Román nyelvű fuvarszervezési asszisztens

Unix Autó Kft B jogosítvány  Bárhol 6 dec 2018

Állásajánlat leírása

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az “Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3700 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

ROMÁN NYELVŰ FUVARSZERVEZÉSI ASSZISZTENS
(Budapest)

Feladatok:

  • Fuvarszervező napi szintű támogatása
  • Fuvarszervező szabadsága alatti helyettesítése
  • Napi szintű adminisztrációk elkészítése
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • Napi díjak elszámolása, pontos adminisztrációja
  • Menetlevelek kezelése
  • Fordítási és tolmácsolási feladatok ellátása
  • Fuvarszervezési iroda napi szintű munkájának támogatása (fogyóeszköz biztosítása)
  • Házi pénztár kezelés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Román és magyar anyanyelvi szintű nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Biztos, bejelentett, versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapatban történő munkavégzés
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Nagyvállalati háttér

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Cégnév: 1097 Budapest, Timót utca 5.

Pályázatodat (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.