This job listing has expired and may no longer be relevant!
7 aug 2018

CEsofőr, tehergépkocsi vezető

Viavin2018 – Közzétette Viavin2018 Bárhol

Állásajánlat leírása

VIAVIN Építőipari ZRT.

Sofőr, gépkocsivezető

munkatársat keres Észak –Magyarország területéről

Feladatok:

  • Nyerges billencs és 4 tengelyes billencs teherautók vezetése
  • A rakomány ütemezett kiszállítása

Munkavégzés helye :

  • M 25-ös, 30-as autópálya
  • Budapest

Elvárások:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • GKI bizonyítvány
  • PÁV 3-as igazolás

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszútávú munkahely

Cég címe: 11

Jelentkezését várjuk a kovacs.eniko@viavin.hu email címre.

Kategória: Nyergesvontató. Jogosítvány: CE.

Bezárás