Sofőrállás – EU vagy hazajárós nemzetközi

Griff Trans 2000 Kft CE jogosítvány  Gárdony, Fejér, Magyarország 22 febr 2019

Gyakorlattal rendelkező gépjárművezetők jelentkezését várjuk!

Kizárólag hosszú távú együttműködés reményében keresünk kollégát nyerges szerelvényre, EU  és nemzetközi HAZAJÁRÓS munkára.

Feltételek:

  •     GKI kártya
  •     Digitális sofőrkártya
  •     PÁV II.
  •     C+E kat. Jogosítvány

Juttatás:

  •     Versenyképes bérezés
  •     EU 500-600 ezer/hó, HAZAJÁRÓS 400-500 ezer/hó
  •     Biztos és pontos kifizetés
  •     Jó munkakörülmények
  •     Családias hangulat, összetartó csapat
  •     Saját belföldi telephely, saját kamionszerviz
  •     Folyamatosan karbantartott és modern járműpark (DAF XF)
  •     Állandó szerelvénnyel (1 szerelvény +1 sofőr)
  •     Nyugat-Európában történő munkavégzés

Előny a tapasztalat, de nem előfeltétel.

Cégnév: Griff Trans 2000 Kft

Fényképes önéletrajzot az alábbi címre kérjük: info@grifftrans2000.hu

HU-2485 Gárdony-Dinnyés Ipar utca 5-7. Hrsz. 040/97

tel.: +3622-503-101 fax.: +3622-503-102