Targoncavezető

Ipresscenter B jogosítvány  Bárhol 12 okt 2018

Közép- és Kelet Európa legnagyobb nyomdája, az Ipress Center Central Europe Zrt. munkatársakat keres Váci telephelyére az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beérkező alapanyagok átvétele, betárolása, mennyiségi minőségi ellenőrzése, okmányok kezelése,
  • Anyagmozgatás kézzel és géppel,
  • Az alapanyagok kezelése, vonalkód (szkenner) alapján történő átvétele, kiadása, ellenőrzése,
  • Raktárközi anyagmozgatási tevékenység,
  • Beérkező és kiadott göngyölegek kezelése, dokumentálása,
  • Raktári rend fenntartása.

A munkakör betöltésének szakmai feltételei:

  • Raktáros munkakörben szerzett raktári tapasztalat,
  • Gázüzemű targoncavezetői engedély,
  • Nyomdaipari és papír tekercsfogó targoncakezelő tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszútávon számítunk rád
  • Biztos nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Modern munkahelyi környezet

Érdeklődés esetén fényképes önéletrajzodat az alábbi email címre várjuk: hr@ipresscenter.hu

Cégnév: 2600 Vác Nádas utca 6.