Teherautó sofőr CE – Frankfurt, Németország (Nettó 2300-2400 €/hó)

HR Rent kft CE jogosítvány  Frankfurt am Main, Hessen, Németország 13 febr 2019

Állásajánlat leírása

Teherautó sofőröket keresünk Németországba.

Munkavégzés helye: Frankfurt, Németország

Feladatok:

– Belföldi áruszállítás nyerges szerelvénnyel / Nem kell pakolni!

– Járművek: Mercedes, MAN és Renault nagy fülkés kamionok

Elvárások:

– Több éves teherautó sofőri tapasztalat

– CE jogosítvány + GKI

Alapszintű német  nyelvtudás / A1 szint

– Saját autó a munkába járáshoz

Amit Kínálunk:

– Nettó 2300-2400 €/hó munkabér (Napidíjjal együtt)

– Ingyenes fix szállás hétvégékre – családi házban bérelt szobában

– Első kiutazás költségeinek finanszírozása

– Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehet:

kulfold@hr-group.hu

Tel: +36 72 212 368

Cégnév: HR Rent kft