This job listing has expired and may no longer be relevant!
4 máj 2018

CETeherautó sofőr CE – Limburg, Németország

HR Rent kft – Közzétette HR Rent kft Limburg an der Lahn, Hessen, Németország

Állásajánlat leírása

Teherautó sofőröket keresünk németországi partnercégünkhöz.

Cég telephelye: Limburg, Németország

Feladatok:

– Nemzetközi áruszállítás nyerges szerelvénnyel

– Célországok:Németország, Franciaország, Svájc, BENELUX

– Járművek: Mercedes Stream-Space és Mega-Space teherautók

– Munkavégzés kizárólag az EU-ban engedélyezett vezetési és pihenőidők betartásával

Szombati munkavégzés nincs!

Ingyenes hétvégi szállás a telephelyhez közeli bérelt lakásban.

Elvárások:

– Több éves teherautó sofőri tapasztalat / Nemzetközi előnyt jelent

– C, E jogosítvány + GKI

– Alapszintű német vagy angol nyelvtudás / A1 szint

– Autó a munkába járáshoz

Amit Kínálunk:

– Nettó 2350-2500 €/hó fizetés (Napidíjjal együtt)

– Ingyenes szállás hétvégékre – családi házban bérelt szobában

– Első kiutazás költségeinek finanszírozása – 0,11 € / óra

– Hosszú távú munkalehetőség

Cég címe: Pécs, Ferencesek utcája 52

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehet: kulfold@hr-group.hu Tel: +36 72 212 368

Kategória: Nyergesvontató. Jogosítvány: CE. Állás címkék: angol, áruszállítás, benelux, franciaország, hollandia, német, németország, nemzetközi, nyerges, és svájc. Salaries: 500 000 - 600 000 Ft.

Bezárás