This job listing has expired and may no longer be relevant!
7 máj 2018

CETeherautóvezetőt (CE) keresünk Németországba, távolsági fuvarozásra

LKWsofor – Közzétette LKWsofor Bárhol

Teherautóvezetőt keresünk Németországba, távolsági fuvarozásra, CE kategóriás jogosítvánnyal, német bejelentéssel és legalább kezdő szintű német nyelvtudással.

Feladatok: különböző termékek szállítása nyerges ponyvás teherautóval Közép és Dél-Németországba

Munkaidő: hétfőtél- péntekig, havonta 1-2 szombaton is lehet dolgozni.

Munkakezdés: megbeszélés alapján

A tehertautóban kell aludni. Szállást kérésre tudunk biztosítani.

Elvárások:

– legalább kezdő szintű német nyelvtudás

– saját autó

– legalább fél éves munkatapasztalat nyerges teherautó vezetésben

– CE kategóriás jogosítvány (95-ös kóddal ellátott)

Amit kínálunk:

– hosszútávú munkalehetőség, németországi távolsági forgalomban

– német munkaszerződés és németországi bejelentés

– fizetés: kb. nettó 2100-2500 euró/hó (az adóosztálytól és munkaóráktól függően)

– 24 nap éves szabadság, heti 45-50 munkaóra, hétvége szabad

Cég címe: München, Zeppelin str. 63

Jelentkezni lehet e-mailben német vagy magyar önéletrajzzal "Fernfahrer" jeligével a fahrzeit2@gmail.com e-mail címen vagy telefonon a 003670-229-2146-os telefonszámon.

Kategória: Nyergesvontató. Jogosítvány: CE. Salaries: 500 000 - 600 000 Ft.

Most adja fel álláshirdetését! Szeptember 30-ig 20%-os kedvezménnyel!Hirdetés feladása

Bezárás