Tehergépjármű-vezető

Hanna Instruments Hungary Kft C jogosítvány  Szeged, Magyarország 7 márc 2023

A  Hanna Instruments analitikai műszereket és reagenseket gyártó cégcsoport tagja és Európai Disztribúciós Központja, a Hanna Instruments Hungary kft., munkatársat keres Tehergépjármű-vezető munkakörbe.

Feladatok:

  • Áruszállítás az Európai Unió országaiba (szegedi telephelyről), állandósult útvonalakon, EURO 6-os , 16 tonnás tehergépkocsival. Heti turnusok, részvétel minden 2. turnusban.

Elvárások:

  • C kategóriás vezetői jogosítvány megléte,
  • GKI igazolvány,
  • PÁV minősítés (PÁV III),
  • Gépjárművezetői kártya (digitális),
  • Legalább egy éves C kategóriás vezetési tapasztalat,
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Állandósult útvonalak, kiszámítható munkaciklusok, tervezhető jövő,
  • Biztos munkahely.

Fényképes önéletrajzát a fejlécben megadott levelezési címre vagy az alább megadott  e-mail címre kérjük elküldeni: hannaeu@hannainst.eu

Telefonszám: +36 62 542 644

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Hanna Instruments Hungary Kft