Belföldi multiliftes tehergépkocsivezető C+E kategóriával

Multiszint Kft. CE jogosítvány  Budapest, Magyarország 12 ápr 2024

Szeretnél Te is egy hosszútávú, stabil állást, ami nem szezonális, ezáltal folyamatos, kiszámítható munkavégzést, valamint magas jövedelmet eredményez?

  • Szeretsz különféle speciális tehergépjárműveket vezetni?
  • Van gyakorlatod tandem és/vagy forgózsámolyos pótkocsi vontatásában?
  • Fontos számodra a felelősségteljes munkavégzés és a biztonságos közlekedés?
  • Szeretsz önállóan dolgozni és kezelni a különböző logisztikai kihívásokat?
  • Képes vagy jól kezelni a közlekedésből adódó stresszt, és higgadt maradni nehéz helyzetekben?
  • Szereted a technikai kihívásokat és a speciális gépjárművek kezelését?
  • Rendelkezel érvényes GKI kártyával?

MERCEDES FLOTTÁNK „görgős” KONTÉNERSZÁLLÍTÓ autóihoz tehergépjármű vezető kollégákat keresünk!

Cégünk 1995 óta végzi hulladékszállítási tevékenységét, így nagy tapasztalattal rendelkezünk az építési és különféle hulladékok szállítása területén. Egy jól kiépített és működő rendszer szerint kérjük a munka elvégzését, melyhez minden segítséget megadunk. Betanulási időt, szükséges oktatásokat biztosítjuk és esetleg szükséges tanfolyamok szervezését átvállaljuk.

Főbb feladatok:

  • „Görgős” vagy időnként „láncos” konténerszállító gépkocsi vezetése
  • Alkalmanként, vagy rendszeresen tandem vagy forgózsámolyos pótkocsi vontatása
  • Alkalmanként a vállalat egyéb járműveinek vezetése
  • Munkavégzés megfelelő dokumentálása
  • A jármű műszaki és esztétikai állapotának megóvása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • C +E kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI-kártya, szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás
  • tudj csapatban dolgozni

Amit kínálunk:

  • bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • a munka törvénykönyve szerinti fizetett szabadságok
  • garantáltan, mindig időben kifizetésre kerülő korrekt jövedelem
  • stabil munkahely
  • jól felszerelt, kiválóan karbantartott járműflotta
  • profi szervíz hátteret
  • ingyenes parkolási lehetőséget nyújtunk a telephelyünkön
  • megfelelő munkakörülményeket (öltöző, zárható szekrényekkel, zuhanyzási lehetőséggel,)
  • munkaruhát és munkavédelmi felszereléseket

Munkavégzés: 1201 Budapest, Attila u. 62

Jelentkezésed várjuk fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a hirdetes@multiszint.hu–ra.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Multiszint Kft