Telephelyi mozgató – Herceghalom , Gyál

WSZL .toborzas CE jogosítvány  Gyál, Magyarország 10 máj 2022

Állásajánlat leírása

Főbb feladatok, munkák:

·         Pótkocsik telephelyen belüli mozgatása

·         Telephelyi rend fenntartása

·         Áruátvétel támogatása

·         Napi, heti papír alapú dokumentumok töltése

·         Pótkocsik műszaki állapotának felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         CE kategóriás jogosítvány

·         Nyerges, forgózsámolyos vagy tandemes szerelvényen szerzett gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

·         Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

·         Autószerelői szakmunkás bizonyítvány

Amit kínálunk:

·         Stabil háttér

·         Bejelentett munkaviszony

·         0-24 órás szerviz szolgálat, fiatal-modern flotta

·         Napi bejárós munkavégzés

Munkavégzés helye

Gyál, Herceghalom

Kérem, küldje el önéletrajzát, vagy csak az elérhetőségeit, és felvesszük Önnel a kapcsolatot egyeztetés céljából.

E-mail: toborzas@waberers.com

Érdeklődés: +36 20 524 0898

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!