Trans-Pack Logisztika Kft Balatonfűzfői gépjárművezető állás

Trans Pack Logisztika Kft C jogosítvány  Balatonfűzfő, Magyarország 12 febr 2021

Trans-Pack Logisztika Kft                         gépjárművezető Balatonfűzfői Depóba

A Trans-Pack Logisztika Kft. 1998 óta működő, magyar magántulajdonban lévő sikeres és stabil logisztikai vállalkozás. Fő tevékenységünk a belföldi gyűjtő- és direktszállítmányozás, valamint raktárlogisztika. Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően most Balatonfűzfői depónk csapatát bővítjük új gépjárművezető kollégákkal:

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet, nálunk mindig lesz feladat és kiszállítandó áru
  • állandó kiszállítási területet (kb 15-20 cím/nap)
  • versenyképes fizetést, alapbér + teljesítményalapú bérezést,” Több cím, több fizetés” elve
  • céges telefont, saját fejlesztésű sofőr applikációt
  • hozzáértő vezetőket, nálunk a vezetők is odaállnak a feladatokhoz
  • támogató csapatot, mentori programot az új gépjárművezetőknek
  • „autógazdás rendszer”, megbízható, szervizelt gépjárművek
  • családbarát munkaidő, csak hétfőtől péntekig szállítunk

Feladatok

  • 12 tonnás emelőhátfalas gépjárművel nappali terítői feladatok
  • Kisérődokumentumok kezelése (szállítólevelek, okmányok visszaforgatása)
  • Esetenként készpénz kezelés, az utánvét beszedése
  • A szállítással kapcsolatos rakodási feladatokban való aktív részvétel, eszközök kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2-3 év belföldi gyűjtőfuvarozásban szerzett tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány feltétel, E kategória előny
  • GKI kártya
  • Sofőrkártya
  • ADR vizsga előny, de akár nálunk is megszerezhető

Munkavégzés helye:

  • kiindulás és visszaérkezés a balatonfűzfői Trans-Pack depóban, ezért főként környékbeli lakosok jelentkezését várjuk.

Ha a fentiek felkeltették érdeklődését, rövid önéletrajzát az

allas@trans-pack.hu e-mail címre bérigénye megjelölésével.

Cégnév: Trans-Pack Logisztika Kft.