This job listing has expired and may no longer be relevant!
1 Már 2019

CE Választható turnusok és relációk – nemzetközi kamionsofőr állás

zagalogistics – Közzétette zagalogistics Esztergom, Komárom-Esztergom, Magyarország

Nemzetközi kamionsofőr állás – választható turnusok, minden második hétvége (átlag ledolgozott napok száma 25/hó), vagy hetelős munka (átlag ledolgozott napok száma 20/hó). Szlovák cég, szlovák bejelentéssel. Fix autó.

Elvárások:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • Digitális gépjárművezetői kártya
  • AETR és az 561/2006/EK rendelet ismerete és betartása
  • Büntetlen előélet
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat

Feladatok:

Magyar/Dán, vagy Szlovák/Magyar/Osztrák/Német körmunkák

Munkarend:

Indulás/érkezés Párkányi telephelyre.

Amit kínálunk:

  • Fiatal 2017-es Euro 6 DAF XF nagyfülkés nyergesvontatók (mga), 2 éves Fliegl rolóponyvás pótkocsik.
  • Autók fölszereltsége (légrugó, automata váltó, állóklíma, tempomat, beépített hűtő, navigáció, GPS járműkövetés és komunikátor, ESP, ABS, fékező automatika, sávtartó, post-pay alapon működő autópálya gépek…)
  • Magyar nyelvű irányítás

Fix munkaszerződéses megállapodás, napi díjas fizetés, hétvégére is 65-75 Eur/nap.

Cégnév: LKW ZAGA LOGISTICS s.r.o., Sobiesky utca 5, Párkány

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem hívja munkanapokon 9-17 óra között a +00421 905 663 719- es telefonszámot. Címünk: LKW ZAGA LOGISTICS s.r.o., Sobiesky utca 5, Párkány, Szlovákia.

Kategória: Nyergesvontató. Jogosítvány: CE. Salaries: 500 000 - 600 000 Ft.

Bezárás