Váltó gépkocsivezető

Lang Zsuzsanna DE jogosítvány  Bárhol 24 máj 2018

Német tulajdonú élelmiszerszállító tartályos fuvarozó-szállítmányozó cég szabadegyházi illetve székesfehérvári telephelyre beugrós, váltó gépkocsivezetőt keres

Feladatok:

Magyarország területén és rövid (3-400 km-es távolságon belüli) szállítások

– szerelvény műszaki állapotának és okmányinak felügyelete

– élelmiszerhigiéniai rendelkezések betartása

Elvárások:

– E kategóriás jogosítvány

– Nemzetközi és belföldi árufuvarozói igazolvány (GKI )-PÁV

Előny:

-Tartányos fuvarozásban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

– Mercedes vontatóval történő munkavégzés

– stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér

– kiszámítható jövedelem

– a hatályos valamennyi jogszabály (munkaügyi, AETR stb.) betartása

Cégnév: Székesfehérvár Zsálya utca 4.

e-mail:attila.kiraly@hoyer-group.com

telefon: +36 30 437 3397