Nemzetközi Gépkocsivezetőket keresünk!

BHSTransKft CE jogosítvány  Bárhol 14 jún 2019

Szeretnél Te is az ország legdinamikusabban fejlődő logisztikai vállalatának sikeréhez hozzájárulni? A BHS Trans Kft. növekedésének alapköve munkatársaik szakértelme és elhivatottsága.

Itt a lehetőség!

A BHS Trans Kft. immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját az alábbi pozícióra dunakeszi, szikszói, székesfehérvári, ebesi vagy pécsi telephelyére:

NEMZETKÖZI GÉPKOCSIVEZETŐ

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Kimagasló fizetés, pontos, korrekt elszámolás
  • Hűségbónusz
  • Minden második hétvégén otthon tartózkodási lehetőség
  • Modern, folyamatosan szervízelt, kiváló állapotú, 1,5 év átlagéletkorú Mercedes típusú vontatók
  • Új, minden kiegészítővel felszerelt pótkocsik
  • Kocsigazda rendszer
  • Ember központú fuvarszervezés
  • Barátságos, támogató csapat

Főbb feladatok:

  • Raklapos áru szállítása EU területén, esetenként EU-n kívül
  • Rakományrögzítés
  • A szerelvény műszaki állapotának és okmányainak felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • C + E kategóriás jogosítvány, digitális sofőrkártya
  • Nemzetközi és belföldi árufuvarozói igazolvány (GKI) – PÁV
  • Minimum 1 év nemzetközi gépjárművezetői gyakorlat
  • Megbízható, önálló, precíz személyiség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Járműveink nem dohányzóak

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves gépjárművezetői gyakorlat 40 tonnás szerelvénnyel

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi
  • Szikszó
  • Ebes
  • Pécs
  • Székesfehérvár

Cégnév: BHS trans Kft.

Jelentkezni az alábbi telefonszámon és e-mail címen lehet: +36-20-225-6315, hr@bhstrans.hu