Autószállítóra keresünk Nemzetközi gépkocsivezetőt nettó 700.000/hó

Papp-Molnár Trans Kft CE jogosítvány  Bárhol 21 jan 2021

Nemzetközi fuvarozással foglalkozó, magyar tulajdonú, több mint 20 éve autoszállitásal foglalkozó vállalatunk keres gyakorlattal rendelkező, munkájára és önmagára igényes, józan életvitelű gépkocsivezetőt C+E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársat állandó csapatunkba, hosszú távra, gödöllői telephelyünkre, nettó 700.000 ft-os havi fizetéssel.

Cégünk autószállítással foglalkozik nemzetközi viszonylatban, Németország-Belgium-Hollandia területén.

Gépkocsivezetőt keresünk kétszintes – autószállító szerelvényünkre.

Feladatok:
Gépjárműszállítással kapcsolatos adminisztratív feladatok precíz ellátása
Új és használt autók precíz felrakodása, fotózása, rögzítése, magasság- tengelysúly- össztömeg ellenőrzése-beállítása
Kizárólag hosszútávra, autószállításban gyakorlott kollégát keresünk.

Elvárások:
C+E kategóriás jogosítvány,
GKI igazolvány
Digitális gépjárművezető kártya
Vezetési és pihenőidőkre vonatkozó szabályok ismerete és logikus kihasználása
Büntetlen előélet

Előnyök:
Nemzetközi fuvarozásban szerzett gyakorlat Németország, Ausztria területén
Autószállításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Nettó 700.000 ft-os fizetés havonta
Hosszú távú, megbízható munkalehetőség, bejelentett munkahely,
Családias légkör,
Versenyképes, kiváló kereseti lehetőség- nettó 700.000 ft/hó
Üzemanyagkártyával, útdíjfizető box-okkal
Szinte minden hétvégét otthon lehet tölteni
Biztos, hosszútávú, állandó- folyamatos munkalehetőség

Jelentkezni a pappmolnartrans@gmail.com címen, illetve telefonon a 06703152753, vagy 06703701448 telefonszámon lehet.

Cégnév: Papp-Molnár Trans Kft