Kiemelt állásajánlatok

Legfrissebb állásajánlatok

  1. Nemzetközi sofőr , hűtős szerelvényre

    Ferenc CE jogosítvány Kecskemét, Magyarország

    Nemzetközi gépjármű vezetőt keresünk hűtős nyerges szerelvényre. Kocsigazda rendszer, spanyol-magyar viszonylat. Indulás, érkezés: Kecskemét Tapasztalat előny, de nem feltétel. C, E kategóriás jogosítvány, GKI, digitális…

    További információ

    12 aug 2022
  2. Konténerszállító

    intereuropecar CE jogosítvány Pest, Magyarország

    Cégünk konténeres munkára keres kamionsofőröket   -Konténer szállításban tapasztalattal rendelkező gépkocsivezetők jelentkezését várjuk. -Belföldi és kis nemzetközi fuvarokra keresünk sofőröket. -Tervezhető munkarend indulás mindennap a…

    11 aug 2022
  3. Belföldi gépkocsivezető (12t teherautóra) normál munkaidő

    Kollár és Társa Kft. C jogosítvány Törökbálint, Magyarország

    Főbb feladatok, munkák: Törökbálinti telephelyű cégünk keres belföldi gépkocsivezetőt 12 tonnás, rolóponyvás MAN teherautóra. Teljes munkaidő, hétfőtől péntekig. Az álláshoz tartozó elvárások: – C vagy…

    11 aug 2022