Éjszakás sofőr “C” kategóriás jogosítvánnyal – emelt bérrel

Unix Autó Kft C jogosítvány  Budapest, Budapest, Magyarország 4 júl 2019

Állásajánlat leírása

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az “Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

ÉJSZAKÁS SOFŐR “C” KATEGÓRIÁS JOGOSÍTVÁNNYAL
EMELT BÉRREL
ISMÉT BÉREMELÉS!

Az elmúlt 2 évben közel 50%-kal emeltük a béreket a Logisztikai központunkban a fizikai munkát végző munkatársak esetén.

Budapesti telephelyünkre keresünk 7,5 tonnás, 12 tonnás és 18 tonnás teherautóra megbízható árukiszállító sofőrt „C” kategóriás jogosítvánnyal, azonnali munkakezdéssel

Amit Neked kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, elérhető jövedelem nettó 320.000,-Ft
    (fix alapbér bruttó + 30% műszakpótlék + napi prémium = elérhető bruttó 480.000,-Ft)
  • Stabil, magyar vállalati háttér
  • Vonzó béren kívüli juttatások
    (dolgozói vásárlási kedvezmény, céges mobiltelefon, munkaruha)
  • Fiatal, kényelmes autók

Feladatok:

  • Az áru gépkocsira való fel és lerakodása békával
  • Az összekészített termékek megadott címre történő sérülésmentes szállítása, Budapestről történő indulással (fix belföldi útvonalak)
  • Sofőri tevékenység utáni adminisztráció
  • Önálló felelőségteljes munkavégzés
  • Állandó éjszakai munkavégzés (hétfőtől-péntekig; szabad hétvége)

Elvárások:

  • „C” kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • Digitális gépjárművezetői kártya
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság
  • Minimum 1 éves gépkocsivezetői, sofőri gyakorlat
  • Alapszintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Belföldi szállítmányozási tapasztalat
  • Emelőhátfal vizsga
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Cégnév: Unix Autó

Bemutatkozó videonkat az alábbi linkre kattintva tudod megtekinteni:

Pályázatodat (önéletrajzodat) az alábbi linkre kattintva tudod feltölteni: