Nemzetközi gépkocsivezetőt keresünk Uniós munkára!

todo CE jogosítvány  Bárhol 13 márc 2017

25 éve stabilan működő családi vállalkozás, keres önmagára, munkájára és környezetére egyaránt igényes 3/1 hét váltásos rendszerben nemzetközi fuvarfeladatok lebonyolítására gépkocsi vezetőt
Fuvarfeladatok jellege :
-Magyarország ,Ausztria, Németország, Hollandia, Belgium, Olaszország, Szlovénia viszonylatokon.
Amit kínálunk:
-Utólagos post-pay autópálya díjfizetőkkel felszerelt járművek
-Fiatal Járműpark EURO 6-os 2016-os gyártású Full Extrás Autók
-Rolóponyvás pótkocsik (1 max. 2 éves)
–Váltó autó biztosítása
– Magyarországban történő váltás!
Elvárások:
-561/2006EK rendelet maximális betartása
-C+CE kategóriás jogosítvány
-Érvényes digitális kártya, GKI kártya, PÁV III,
-2-3 év tapasztalat nyerges szerelvényen
-Nemzetközi tapasztalat

Cégnév: 2364

nemzetkozijarat@gmail.com
+36709676416