Nemzetközi kamionsofőrt keresünk

Tavan Kft. CE jogosítvány  Szentendre, Pest, Magyarország 3 okt 2016

Ha egy családias, jó hangulatú, korrekt csapat tagja szeretne lenni, itt a helye! Nálunk nem csak egy rendszám a rendszerben!

TAVAN KFT

Nemzetközi Kamionsofőrt

keres.

Elvárások

  • minimum E kat. jogosítvány
  • PÁV vizsga
  • Digitális sofőrkártya
  • GKI kártya
  • erkölcsi bizonyítvány
  • minimum  1 év tapasztala

Amit kínálunk

  • korrekt elszámolás,
  • versenyképes, kiszámítható fizetés (alapbér + napidíj vagy alapdíj + kilóméter)Havonta ellenőrizve és amelyik a nagyobb azt kapja a sofőr.
  • lojális és korrekt vezetőség
  • folyamatos munkafeladatok
  • Európai Uniós és svájci fuvarfeladatok
  • folyamatos magyar nyelvű kapcsolattartás
  • a sofőr idegennyelv tudása nem feltétel, irodánk szükség esetén bármikor nyelvi segítséget nyújt
  • felszerelt ponyvás teherautók
  • többnyire raklapos áruszállítás
  • fedélzeti kommunikációs eszköz GPS-el, céges hitel- és tankolókártyák, céges mobiltelefon
  • cseh, német, osztrák box post pay (nincs go-box töltögetés)
  • jó állapotú MAN teherautó
  • saját szerelvény, nincs váltás, nem kell kipakolni az itthoni pihenőidő idejére sem
  • telephelyünkön zárt, biztonságos parkoló áll rendelkezésre a sofőr autója számára
  • nincs üzemanyag norma miatti levonás!
  • 561/2006EK , AETR rendelet betartása (nincs túlvezetés)
  • szentendrei iroda és parkolás

Munkavégzés helye

Külföld, Szentendre

Cégnév: 2000 Szentendre

06/20/3670234

info@tavan.hu