4 kezes nemzetközi gépkocsi vezető

ETB CE jogosítvány  Európa 13 ápr 2021

Székesfehérvári székhelyű áruszállítással foglalkozó cég  NÉGYKEZES PÁROS gépkocsivezetőket keres azonnali kezdéssel.

Pozicíó leírása:
Nyerges tehergépkocsi vezetése,áru szállítása külföldi útvonalakon EU-n belül.

Feladatok:
Áruszállítás adott földrajzi régióban dobozos pótkocsikkal

Elvárások:

  • CE kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • erkölcsi bizonyítvány ,
  • megbízhatóság
  • min. egy éves nemzetközi gyakorlat
  • empatikus,ügyfélbarát hozzáállás
  • precizitás,pontos munkavégzés
  • terhelhetőség

Előny:

  • EU szállításban szerzett tapasztalat
  • angol, vagy német nyelv alapszintű ismerete
  • DIDB kártya
  • darabárus ADR igazolvány

Munkarend: 4 hét külföldön, egy hét szabadság itthon

Versenyképes fizetés (65 EUR/nap nettó a teljes gk-ban töltött időre, pl.31 nap/hóx65=2015 EUR nettó), megbízható cégháttér, járműgazda rendszer.

Jelentkezés e-mailben: mihaly.kosztolanyi@etb-freight.com vagy Telefonon: 203656206

Cégnév: ETB-Freight International kft