12 feb 2020

CE Belföldi, hetelős munkára C jogosítvánnyal rendelkező gépjárművezető kollégákat keresünk!

Bihari86 – Közzétette Bihari86 Újlengyel, Pest, Magyarország

Nagy múltú cég keresi új sofőr munkatársát C kategóriás jogosítvánnyal 7,5 tonnás ponyvás szerelvényre (Iveco Eurocargo, átlag életkor 5 év).

Belföldi, hetelős munkavégzés.

Több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkezünk fuvarozás terén, így mindenben segítünk.

Amit kínálunk:

  • FIX bérezés,
  • Választható munkaidő,
  • Havi átlag munkanapok száma 20-25 nap,
  • Éves oktatás,
  • Hűség bónusz,
  • Lendületes csapat,
  • Rendezett szervizháttér,
  • Szabályos munkavégzés,
  • Stabil pénzügyi helyzet,
  • Tisztességes jövedelem,
  • Pontos kifizetések (minden hónap 10. ig átutalással),
  • Utazási támogatás.

A feladatod:

  • Fuvarfeladatok elvégzése,
  • Előre meghatározott útvonalak,
  • Gépkocsi tisztán tartása.

Amit kérünk:

  • C kategóriás jogosítvány,
  • PÁV I. vagy PÁV II. vagy PÁV III. igazolás,
  • GKI igazolvány,
  • Digitális gépjárművezető kártya,
  • Tapasztalat előny, de nem feltétel.

Érdeklődni: b.gabor@intervm.hu +36305889888

Cégnév: Inter-VM Trans Kft

Kategória: Nemzetközi gépkocsivezető. Jogosítvány: CE. Salaries: 400 000 - 500 000 Ft.

Job expires in 11 nap.

Bezárás