18 Már 2020

CE Belföldi tehergépjármű-vezető

Rudi Transport Kft. – Közzétette karrier Székesfehérvár, Fejér, Magyarország

Székesfehérvárra belföldi tehergépjármű-vezető munkatársakat keresünk kamionos fuvarfeladatra azonnali kezdéssel!

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Hűtött élelmiszer szállítás, Depófeltöltés belföldön max. 2-3 lerakóhelyen, műszakonként 2 forduló
  • Az áru fel- és lerakodása, elektromos kézi targoncával
  • Dokumentáció-, visszáru-, göngyöleg kezelés
  • Szállítólevelek és számlák kezelése
  • Pontos és körültekintő elszámolás a túrák végén
  • A gépjármű tisztán tartása kívül és belül egyaránt

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • CE kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI igazolvány, gépjárművezetői kártya
  • Fuvarozásban szerzett gyakorlat
  • Pontos, megbízható, rugalmas munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés (9 sofőr felvételét tervezzük)
  • Új, max. 1 éves vontatók
  • Egységrakománykezelés, plombált raktér
  • Nappalos és éjszakás műszak váltakozva, heti 6 nap munka, napi bejárással
  • Versenyképes fizetés, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, stabil, magyar tulajdonú vállalatnál
  • Friss CE kategóriás jogosítvánnyal rendelkezők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

A fényképes önéletrajzokat a karrier@ruditrans.hu címre várjuk nettó bérigény megjelölésével! Kérjük az e-mail tárgyának a SZÉKESFEHÉRVÁR szót megadni!

Cégnév: FleetPlan Kft.

Kategória: Belföldi gépkocsivezető. Jogosítvány: CE. Salaries: 200 000 - 300 000 Ft.

Job expires in 16 nap.

Bezárás