Nemzetközi gépjárművezető

G.E.B.E. Belföldi- és Nemzetközi Árufuvarozó Kft. CE jogosítvány  Székesfehérvár, Magyarország 3 jún 2024

Állásajánlat leírása

G.E.B.E. Belföldi- és Nemzetközi Árufuvarozó Kft.

bővülő csapatába, székesfehérvári és pécsi telephelyeire

NEMZETKÖZI GÉPJÁRMŰVEZETŐKET

keres

Feladatok

  • belföldi- és nemzetközi fuvarfeladatok teljesítése, végrehajtása 40 tonnás nyerges szerelvénnyel

Elvárások:

  • „C”+„E” kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya, digitális sofőrkártya
  • rakományrögzítési ismeret
  • megbízható, önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • pontos fizetés
  • hűségbónusz
  • fiatal, szakszervízben karbantartott gépjárműpark
  • kocsigazdás rendszer
  • itthon töltött heti pihenőidő
  • Kiemelt bérezés
  • napi munkabér (a szabadságon töltött napokra is!!)
  • elérhető bér nettó 750.000 Ft – 950.000 Ft / hó
  • nem „uniózás”-os munkavégzés

Jelentkezni az allas@gebe.hu címen, vagy telefonon a +36/30/530-1979-es telefonszámon lehet!

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Székesfehérvár

1457 összes megtekintés, 7 ma Nyomtatás