This job listing has expired and may no longer be relevant!
4 ápr 2020

CE NEMZETKÖZI ömlesztett áruszállítás, KIEMELT BÉR

DynamicLogistics – Közzétette DynamicLogistics Budapest, Budapest, Magyarország

Tapasztalt gépkocsivezetőt keresünk nyerges billencs szerelvénnyel történő munkavégzésre.

Hetelős fuvarfeladatok nemzetközi viszonylatban!
Ömlesztett áruszállítás, jellemzően gabonda, de előfordul hulladék is.

Amit kínálunk:
* Magyarországról történő indulás-érkezés
* A, hét hétfő hajnalban indulás, B, hét csütörtökön történő érkezés
* Előre egyeztethető fuvarfeladatok
* ÚJ eszköz (MAN)
* Hosszú távú biztos munkalehetőség!

Amit elvárunk:
* Kategóriának megfelelő tapasztalat
* Megbízhatóság
* Pontosság
* Ömlesztett áruszállításban szerzett tapasztalat

Cégnév: Dynamic Logistics Kft

Önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk: dynamiclogisticskft@gmail.com További információért a következő telefonszámon érdeklődhetnek: +36309858785

Kategória: Nyergesvontató. Jogosítvány: CE. Állás címkék: billencs, nemzetközi, valamint ömlesztett áru szállítás. Salaries: 500 000 - 600 000 Ft.

Bezárás