A tudás a Te kezedben van a kulcsot mi adjuk hozzá! Csatlakozz a BHS Trans Kft Belföldi flottájához!

BHSTransKft CE jogosítvány  Bárhol 9 okt 2019

Szeretnél Te is az ország legdinamikusabban fejlődő logisztikai vállalatának sikeréhez hozzájárulni? A BHS Trans Kft. növekedésének alapköve munkatársaik szakértelme és elhivatottsága.

Itt a lehetőség!

A BHS Trans Kft. immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját az alábbi pozícióra dunakeszi, szikszói, szolnoki, pécsi,  vagy székesfehérvári telephellyel:

BELFÖLDI GÉPKOCSIVEZETŐ (C, E kategória)

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Kimagasló fizetés, korrekt, pontos elszámolás
  • Modern, folyamatosan szervizelt, kiváló állapotú, 1,5 év átlagéletkorú járművek
  • Új, minden kiegészítővel felszerelt pótkocsik
  • Barátságos, támogató csapat

Főbb feladatok:

  • Áru szállítása meghatározott útvonalon
  • A szállítandó áru rakodása, helyes rakományrögzítés
  • Tehergépkocsikkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Hetelős munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • C + E kategóriás jogosítvány, GKI kártya, digitális tachográf kártya
  • Megbízható, önálló, precíz személyiség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Járműveinkben a dohányzás nem megengedett

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves gépjárművezetői gyakorlat 40 tonnás rolóponyvás, nyerges szerelvénnyel

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi
  • Szikszó
  • Székesfehérvár
  • Szolnok
  • Pécs

Cégnév: BHS Trans Kft

Jelentkezni az alábbi telefonszámon és e-mail címen lehet: +36202256315, hr@bhstrans.hu