Belföldi sofőr állás, napi bejárós munkalehetőség (több telephellyel)

ATEV Fehérjefeldolgozó ZRT. CE jogosítvány  Bárhol 16 jún 2023

Állásajánlat leírása

ATEV Fehérjefeldolgozó ZRT.
Munkatársat keresünk
Tehergépjármű vezető
pozícióba.

Nagymúltú, takarmány és állati eledel alapanyagot gyártó hazai nagyvállalat, az ATEV Zrt. mátyásdombi, solti, hódmezővásárhelyi, debreceni, bőnyi és böhönyei telephelyeire gépjárművezető munkatársakat keres.

Főbb feladatok, munkák:
A gépjárművezetők feladata elsősorban a vágóhídi melléktermékek gépi rakodása és elszállítása a szerződött partnerektől.

Az álláshoz tartozó elvárások:
A munkakör betöltésének feltétele C+E kategóriájú vezetői engedély, érvényes Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány (GKI).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • emelőgépkezelő (kivéve targonca) /nehézgépkezelő OKJ végzettség,
  • ADR vizsga és emelőgépkezelő típusvizsga (4374, 4451) megléte.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kimagasló cafeteria juttatás
  • mozgóbér
  • üzemanyag megtakarítás
  • egészségbiztosítás
  • élet- és balesetbiztosítás
  • munkába járás támogatása
  • csapatépítő tréningek
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • befogadó, családias, összetartó közösség, támogató csapat

Jelentkezését a karrier@atev.hu email címre várjuk.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!