This job listing has expired and may no longer be relevant!
5 feb 2020

CE Belföldi tehergépkocsi vezető

Kobal Transporti Hungary Kft. – Közzétette Kobal.hu Bárhol

Állásajánlat leírása

Kobal Transporti Hungary Kft

Szlovén tulajdonban lévő cég C vagy C,E kategóriával rendelkező tehergépkocsi vezetőket keresünk,belföldi árufuvarozásra.

Munkavégzés helye: Üllő vagy Bicske.

Feladatok:

  • Tehergépkocsi áruval meg-illetve lerakása,
  • Üzletek részére kiszállitása,
  • Üzletekből göngyöleg és visszaáru szállitása,
  • Áruval,rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése.

Elvárások:

  • C vagy C,E kategóriás jogosítvány,
  • GKI és digitális gépjármüvezetői kártya,
  • Digitális tahográf kezelése,
  • Előnyként kérjük de nem feltétel a könnyügépkezelői jogositvány,
  • Pontosság,megbizhatóság,rugalmas és önnáló munkavégzés.

Kinálunk:

  • Bejelentett,kiszámitható versenyképes jövedelem,
  • Bicskén szükség szerint szállást biztositunk,
  • Új gépjármüvek,
  • Céges telefon.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

office@kobaltransporti.hu

Érdeklődni 06208529716 -os telefonszámon lehetséges.

Kategória: Belföldi gépkocsivezető. Jogosítvány: CE. Salaries: 400 000 - 500 000 Ft.

Bezárás