Belföldi tehergépkocsi vezető

Kobal Transporti Hungary Kft. CE  Bárhol 30 aug 2021

Állásajánlat leírása

Kobal Transporti Hungary Kft

Szlovén tulajdonban lévő cég C vagy C,E kategóriával rendelkező tehergépkocsi vezetőket keresünk,belföldi árufuvarozásra.

Munkavégzés helye: Üllő vagy Bicske.

Feladatok:

  • Tehergépkocsi áruval meg-illetve lerakása,
  • Üzletek részére kiszállitása,
  • Üzletekből göngyöleg és visszaáru szállitása,
  • Áruval,rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése.

Elvárások:

  • C vagy C,E kategóriás jogosítvány,
  • GKI és digitális gépjármüvezetői kártya,
  • Digitális tahográf kezelése,
  • Előnyként kérjük de nem feltétel a könnyügépkezelői jogositvány,
  • Pontosság,megbizhatóság,rugalmas és önnáló munkavégzés.

Kinálunk:

  • Bejelentett, kiszámitható versenyképes jövedelem, nettó 450-500 ezer forint.
  • Bicskén szükség szerint szállást biztosítunk,
  • Új gépjárművek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

uh.itropsnartlabok@eciffo

Érdeklődni 06208529716 -os telefonszámon lehetséges.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

3594 összes megtekintés, 8 ma Nyomtatás