Négykezes és váltó sofőröket keresünk

ETB Freight CE  Budapest, Magyarország 10 szept 2021

Négykezes és váltó sofőröket, valamint egy gyakorlott sofőr kollégánk mellé négykezes gépkocsivezető társat keresünk.

Indulás/érkezés a Székesfehérvári telephelyről.

Pozicíó leírása:
Nyerges tehergépkocsi vezetése, áru szállítása külföldi útvonalakon EU-n belül.
Feladatok:
Áruszállítás adott földrajzi régióban dobozos pótkocsikkal
Elvárások:
CE kategóriás jogosítvány
GKI igazolvány
erkölcsi bizonyítvány
megbízhatóság

egy éves nemzetközi gyakorlat
empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
precizitás, pontos munkavégzés
terhelhetőség
Előny:
– EU szállításban szerzett tapasztalat
– angol, vagy német nyelv alapszintű ismerete

-darabárus ADR igazolvány

Munkarend: 4 hét külföldön, egy hét szabadság itthon
Versenyképes fizetés, megbízható cégháttér

Jelentkezés: +36202536659 számon, valamint a moc.thgierf-bte@regniflow.z e-mail címen.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: ETB-Freight International Kft

838 összes megtekintés, 10 ma Nyomtatás