Nemzetközi gépjárművezető Nyugat-európai viszonylatra

Németh Eurotrans Kft. CE jogosítvány  Bárhol 30 máj 2019

Cégünk a Németh Eurotrans Kft.  gyakorlattal rendelkező, megbízható, munkájára igényes, nemzetközi gépjárművezetőket keres, Nyugat-európai viszonylatra, nyerges szerelvényre.

Angliába nem fuvarozunk!!!!

A munkarend egyéni  igények szerint lehet: 2  vagy 3 hét munka  –  1 hét itthon,

vagy 2 hét munka  – 2 hét itthon.

A kereseti lehetőség a választott munkarendtől függően nettó 350.000 – 550.000 Ft.

Amit ajánlunk:

Stabil, tőkeerős vállalati háttér,

Nagy múltú, magyar cég,

Kedvező munkafeltételek,

Nyugodt munkakörülmények,

Kiemelkedő bérezés,

Napidíjas elszámolás,

Biztos, pontos kifizetés,

Budapesti indulás és érkezés,

Tervezhető itthonlét,

561/2006 EK rendelet szerinti munkavégzés,

Őrzött, zárt parkoló a kollégák gépjárműveinek.

Amennyiben Ön rendelkezik  C+E kategóriával, nemzetközi tapasztalattal, és fontos Önnek a tervezhető itthonlét, az anyagi biztonság,  akkor jelentkezzen hozzánk gépjárművezetőnek!!

Jelentkezni a 06-30/222-9129-es telefonszámon Szente Évánál lehet.

Cégnév: Németh Eurotrans Kft.