Nemzetközi gépjárművezető – Tank

Nijhof Wassink Kft. CE  Bárhol 8 szept 2021

Állásajánlat leírása

Szenvedélyed a fuvarozás és szeretsz úton lenni?
Tapasztalt és megbízható nemzetközi gépjárművezető vagy? Szeretnél egy olyan cégnek dolgozni, mely mindig a legjobb eszközökkel dolgozik és a munkakörülmények is kitűnőek?

Bővülés miatt akár azonnali kezdéssel keresünk új kollégákat meglévő csapatunkba.

NEMZETKÖZI GÉPJÁRMŰVEZETŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Tank: főként kőolajszármazékokat szállítunk – ADR vizsga szükséges
  • Legjellemzőbb úti cél: Benelux államok, Németország és Franciaország

Szükséges az állás betöltéséhez:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • ADR képesítés
  • Angol VAGY német kommunikációs szintű nyelvtudás elengedhetetlen szóban és írásban
  • Előny, de nem feltétel Tank gépjárművezetői tapasztalat.

Amit partnerünk kínál:

  • Kiemelkedő bérezés (alapbér+üzemanyag megtakarítás+EUR napidíj+Cafeteria)
  • Fiatal Volvo (FH) gépjárműpark és pótkocsik
  • Saját szervizhálózat
  • Munkaruházat
  • Meglévő tapasztalatokhoz igazított betanítás (akár több hetes)
  • GKI és ADR képzési támogatás lehetősége
  • Teljes éves munkaterv, tervezhető szabadidő

Munkaidő:

  • Két féle rendszer: 2 hét munka, 1 hét pihenő VAGY 3 hét munka, 1 hét pihenő
  • Hétköznapi váltás, céges kisbusszal történő utazás a magyarországi (Székesfehérvár) és hollandiai (Rijssen) telephelyeink között. Váltás a hollandiai telephelyünkön történik, amely a kollégák pihenéséhez szükséges kényelmi extrákkal felszerelt (saját szekrény, főzési, fürdési, mosási és kikapcsolódási lehetőségek).

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérjük küldd el az önéletrajzodat a moc.knissaw-fohjin@ravrehefsekezs e-mail címre. További információért hívd bátran a következő számot: +36-22-522-229.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Nijhof-Wassink Kft.

420 összes megtekintés, 2 ma Nyomtatás