This job listing has expired and may no longer be relevant!

Nemzetközi gépkocsivezető – 27.000 Ft napi díj – AIR CARGO

Nagy Intertrans Kft CE  Budapest, Magyarország 6 okt 2020

Folyamatosan bővülő cégünkbe, kamionsofőröket keresünk nemzetközi fuvarozásra!

Cégünk Légi áru szállítással foglalkozik. /AIR CARGO /

Amit elvárunk:

-Érvényes CE-típusú jogosítvány

-Érvényes ADR  (küldeménydarabos)

-PÁV II kategória

-Érvényes Digitális sofőrkártya

-Minimum 1 éves nemzetközi tapasztalat

-Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem

-Autógazda rendszer (Euro 6)

-Modern munkakörülmények

-Munkavégzés jellege könnyű fizikai munka

-AETR szabályai szigorú betartása

Munkavégzés helye:

Főképp: Németország, Ausztria, Benelux, Franciaország,

Esetenként: Egyesült királyság, Svájc, Olaszország

  • Ezen felül elvárt a magas szintű szakmai hozzáállás, mely megfelelő az önálló munkavégzésre és az irányítás utasításainak betartása.

            Nagy Pál

Ügyvezető / Tulajdonos

Tel.: +36 70 617-4925

E-mail: allas@nagyintertrans.hu

Cégnév: Nagy Intertrans Kft