Nemzetközi Gépkocsivezető – Nettó 680.000 Ft

Papp-Molnár Trans Kft CE jogosítvány  Bárhol 26 okt 2020

Nemzetközi fuvarozással foglalkozó, magyar tulajdonú, több mint 20 éve autoszállitásal foglalkozó vállalatunk keres gyakorlattal rendelkező, munkájára és önmagára igényes, józan életvitelű gépkocsivezetőt C+E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársat állandó csapatunkba, hosszú távra, gödöllői vagy budapesti telephelyünkre, nettó  680.000 ft-os havi fizetéssel.

Cégünk autószállítással foglalkozik nemzetközi viszonylatban, Németország-Belgium-Hollandia területén.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépjárműszállítással kapcsolatos adminisztratív feladatok precíz ellátása
  • Új és használt autók precíz felrakodása, fotózása, rögzítése, magasság- tengelysúly- össztömeg ellenőrzése-beállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • C+E kategóriás jogosítvány,
  • GKI igazolvány
  • Digitális gépjárművezető kártya
  • Vezetési és pihenőidőkre vonatkozó szabályok ismerete és logikus kihasználása
  • Büntetlen előélet
  • Kizárólag hosszútávra, autószállításban gyakorlott kollégát keresünk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nemzetközi fuvarozásban szerzett gyakorlat Németország, Ausztria területén
  • Autószállításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nettó 680.000 ft-os fizetés havonta
  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség, bejelentett munkahely,
  • Családias légkör,
  • Versenyképes, kiváló kereseti lehetőség- nettó 680.000 ft/hó
  • Évente fizetésemelés
  • Üzemanyagkártyával, útdíjfizető box-okkal
  • Szinte minden hétvégét otthon lehet tölteni
  • Biztos, hosszútávú, állandó- folyamatos munkalehetőség

Jelentkezni telefonon, a 06703701448, illetve 06703152753 telefonszámon lehet, illetve emailen a pappmolnartrans@gmail.com email címen.