12 jún 2019

CE Nemzetközi tehergépkocsi vezető autószállító kamionra

Lagermax Autotranszport Kft. – Közzétette Lagermax Autotranszport Kft. Budaörs, Pest, Magyarország

Fő tevékenységünk személygépkocsik és kishaszonjárművek nemzetközi és belföldi szállítmányozása. Vezető logisztikai szolgáltatóként, egész Európában ismert, stabil, megbízható vállalatként tartanak minket számon, így ügyfeleink több mint 25 éve választják szolgáltatásainkat.

Szeretnél az újautó piac legfrissebb modelljeivel első körben megismerkedni?
Csapatunk bővítése céljából várjuk új munkatársainkat az alábbi munkakörre:

Nemzetközi tehergépkocsi vezető autószállító kamionra

  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely saját alkalmazotti munkaviszonyban
  • Budaörsi indulás, budaörsi érkezés
  • Családbarát, tervezhető fuvarirányítás
  • Több mint versenyképes, bejelentett bér, cafetéria, jutalom
  • Pontos utalás
  • AETR előírásoknak megfelelő munkavégzés
  • Belső trénerünk felügyelete mellett átfogó betanításban, folyamatos képzésekben részesítünk és külsős profi oktatók segítségével komplex vezetéstechnikai tréningeket tartunk számodra
  • Jó minőségű munkaruha
  • Átlag kereseti lehetőség 560 ezer ft (nettó)

Jelenlegi flottánk 84 db Mercedes típusú saját autószállító szerelvényből áll, amely karbantartására korszerű, teljes körű saját szervizháttérrel rendelkezünk.

Kezdő vagy? Segítünk! Vagány lányok jelentkezését is várjuk.

A Rád váró feladatok:

  • A Lagermax Autótranszport Kft. fuvarfeladatainak végrehajtása
  • A felrakandó, elfuvarozandó járművek ellenőrzése, felrakodása és rögzítése után a fuvar teljesítése
  • Munkavégzés az Európai Unió (főleg Magyarország, Ausztria, Németország, Belgium, Szlovákia, Szlovénia, Csehország) területén
  • Fuvarokmányok ellenőrzése, vezetése
  • Kapcsolattartás a szervezet területeivel (kiemelten flottairányítás, fuvarszervezés, autóraktár, tehergépkocsi javítóműhely)

Elvárásaink:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • „C+E” kategóriás jogosítvány, GKI igazolvány, PÁV II., digitális tachográf kártya
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízhatóság, precizitás, alkalmazkodóképesség, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Autószállításban szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi fuvarozásban szerzett gyakorlat
  • Minimális német és/vagy angol nyelvtudás

Tartozz a fuvarozók elit klubjába, az autószállítmányozók közé!
Amennyiben érdekelnek a fenti feladatok, szeretnéd velünk együtt cégünk jövőjét alakítani, akkor várjuk önéletrajzod a hr@lagermax.hu e-mail címre.
www.lagermax.com/hu

Cégnév: Lagermax Autótranszport Kft.

hr@lagermax.hu +3670/949 1882

Kategória: Autószállító. Jogosítvány: CE. Állás címkék: családbarát és pontos fizetés.

Job expires in 25 nap.

Bezárás