WABos terítő munka osztrák bejelentéssel

TMT Transport und Logistik GmbH. CE  Graz, Stájerország, Ausztria 14 szept 2021

Osztrák fuvarozó cég keres WAB-os szerelvényre kollégát ausztriai munkavégzésre

Feladatok:

  • napi 10 óra munka, max. 300 km
  • délelőtt raktárból kiszállítás
  • délután 2-3 forduló beszállítás
  • ADR megléte elvárás
  • grazi telephely
  • nappali munkavégzés
  • oszták bejelentés
  • 13-14. havi munkabér
  • kocsigazda rendszer
  • magyar nyelvű irányítás

Elvárásaink:

  • CE kategóriás jogosítvány
  • WAB-os szerelvénnyel szerzett tapasztalat
  • ADR jogosítvány
  • GKI kártya
  • Sofőrkártya

Ha felkeltettük érdeklődésed jelentkezz fényképes önéletrajzzal az ta.tropsnarttmt@ofni e-mail címen vagy a 0043 664 9696 003-as telefonszámon!

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: TMT Transport und Logistik GmbH.

1118 összes megtekintés, 40 ma Nyomtatás