This job listing has expired and may no longer be relevant!
14 Sze 2018

CE4 kezes magyar-olasz fuvarokra keresünk gépkocsivezetőket

Garden – Közzétette Garden Füzesabony, Heves, Magyarország

Állandó magyar – olasz fuvarokra keresünk 2 fős gépkocsivezető párokat.

2 nap munka, 1 nap pihenő, 45 órás pihenő minden esetben itthon

Elvárásaink:

  • C / E kategóriás vezetői engedély
  • érvényes GKI
  • PÁV vizsga
  • digitális tachográf kártya
  • nemzetközi gyakorlat 40 tonnás, nyerges, ponyvás szerelvényen

Járműparkunk:

  • DAF, Renault T520
  • járműveink mindenféle automata útdíjfizető készülékkel fel vannak szerelve

Munkarend:

  • indulás / érkezés telephelyünkről és -re
  • kocsigazda rendszer
  • kiszámítható munkavégzés
  • érdekegyeztetés, családias légkör

Fuvarfeladatok:

  • Magyarországról induló és érkező fuvarok
  • állandó munka

Bérezés / juttatás:

  • 75 Euro indulástól-érkezésig minden napra órára lebontva
  • munkába járási hozzájárulás 15 Ft/km
  • minden hónap 10-éig pontosan kifizetve
  • telephelyünkön kultúrált zuhanyzó

Jelentkezés +36 20 92 33 450 telefonszámon vagy office@intertrans.hu e-mail címen.

Cég címe: Füzesabony

+36 20 92 33 450 telefonszámon vagy office@intertrans.hu e-mail címen.

Kategória: Nemzetközi gépkocsivezető. Jogosítvány: CE. Salaries: 400 000 - 500 000 Ft.

Bezárás