4 kezes magyar-német körfuvarokra keresünk gépkocsivezetőket

Garden CE jogosítvány  Hatvan, Magyarország 1 febr 2021

Állandó magyar – német fuvarokra keresünk 2 fős gépkocsivezető párokat.

Folyamatos munka, minden 2. hétvége itthon.

Elvárásaink:

  • C / E kategóriás vezetői engedély
  • érvényes GKI
  • PÁV vizsga
  • digitális tachográf kártya
  • nemzetközi gyakorlat 40 tonnás, nyerges, ponyvás szerelvényen

Járműparkunk:

  • Renault
  • járműveink mindenféle automata útdíjfizető készülékkel fel vannak szerelve

Munkarend:

  • indulás / érkezés telephelyünkről és -re
  • kocsigazda rendszer
  • kiszámítható munkavégzés
  • érdekegyeztetés, családias légkör

Fuvarfeladatok:

  • Magyarországról induló és érkező fuvarok
  • állandó munka

Bérezés / juttatás:

  • fix kördíj minden körre
  • munkába járási hozzájárulás 15 Ft/km
  • minden hónap 10-éig pontosan kifizetve

Jelentkezés +36 30 965 8166 telefonszámon vagy garden@intertrans.hu e-mail címen.

Cégnév: Garden interTrans Kft

Jelentkezés +36 30 965 8166 telefonszámon vagy garden@intertrans.hu e-mail címen hétköznap 9-16 óra között.