Tehergépkocsi vezető

SPAR Magyarország Kft. CE  Üllő, Magyarország 2 szept 2021

Feladatok:

  • Tehergépkocsi áruval való meg –illetve lerakása
  • Üzletek részére árukiszállítás
  • Üzletekből göngyöleg és visszáru szállítása
  • Áruval, rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése
  • Menetokmányok, tehergépkocsi átadás-átvételi jegyzőkönyv vezetése

  • C + E kategóriás jogosítvánnyal
  • GKI és digitális gépjárművezetői kártyával
  • illetve PÁV3 vizsgával rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Akár azonnali, bejelentett hosszú távú munkalehetőséget
  • Kulturált munkakörülményeket
  • Alapbért + magas béren kívüli juttatásokat
  • Rugalmas műszakbeosztást

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2225 Üllő, Zsaróka út

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelel és felkeltettük érdeklődését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a uh.raps@sazrobot e-mail címre várjuk.

2004 összes megtekintés, 12 ma Nyomtatás