8 ápr 2019

CE Forgassuk együtt belföldön a kormány kereket! Csatlakozz a BHS Trans Kft csapatához!

BHSTransKft – Közzétette BHSTransKft Bárhol

Szeretnél Te is az ország legdinamikusabban fejlődő logisztikai vállalatának sikeréhez hozzájárulni? A BHS Trans Kft. növekedésének alapköve munkatársaik szakértelme és elhivatottsága.

Itt a lehetőség!

A BHS Trans Kft. immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját az alábbi pozícióra dunakeszi, szikszói, pécsi, ebesi, szolnoki, szegedi, veszprémi, nyíregyházi vagy székesfehérvári telephellyel:

BELFÖLDI GÉPKOCSIVEZETŐ (C, E kategória)

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Kimagasló fizetés, korrekt, pontos elszámolás
  • Modern, folyamatosan szervizelt, kiváló állapotú, 1,5 év átlagéletkorú járművek
  • Új, minden kiegészítővel felszerelt pótkocsik
  • Barátságos, támogató csapat

Főbb feladatok:

  • Áru szállítása meghatározott útvonalon
  • A szállítandó áru rakodása, helyes rakományrögzítés
  • Tehergépkocsikkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Hetelős munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • C + E kategóriás jogosítvány, GKI kártya, digitális tachográf kártya
  • Megbízható, önálló, precíz személyiség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves gépjárművezetői gyakorlat 40 tonnás félpótkocsis szerelvénnyel

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi
  • Pécs
  • Ebes
  • Szikszó
  • Székesfehérvár
  • Veszprém
  • Szolnok
  • Szeged
  • Nyíregyháza

Cégnév: BHS Trans Kft

Jelentkezni az alábbi telefonszámon és e-mail címen lehet: +36206665304 , hr@bhstrans.hu.

Kategória: Belföldi gépkocsivezető. Jogosítvány: CE. Állás címkék: kiemelt.

Job expires in 17 nap.

Bezárás