This job listing has expired and may no longer be relevant!
6 Sze 2019

C Gépjárművezető

Hungart Logisitc Kft. – Közzétette Hungart Érd, Pest, Magyarország

Érdi telephellyel rendelkező, 26 éves múltra visszatekintő nemzetközi szállító cég keres gépjárművezetőt teljes munkaidőben az átlagostól eltérő, érdekes és változatos munkakörre, azonnali kezdéssel

Feladatok

  • Vezetés 4 kézben külföldön és belföldön, hétvégi itthon tartózkodással
  • Rakodás, érzékeny szállítmányok biztonságos kezelése
  • Gépjárművek körüli feladatok ellátása
  • csomagolási feladatok belföldön
  • alkalmankénti telephelyi munkavégzés

Elvárások

  • C típusú jogosítvány,
  • Minimum 1 év gépjárművezetői tapasztalat
  • Digitális sofőrkártya
  • GKI igazolvány
  • PÁV II. vagy III. vizsga
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség
  • Ápolt megjelenés és jó kommunikációs készség

Előny

  • CE típusú jogosítvány
  • Emelőhátfal kezelői igazolvány
  • Érd és vonzáskörzetében élő jelentkezők
  • Nem dohányzó

Mit kínálunk

  • Korszerű, európai szintű gépjárműpark és munkakörnyezet
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Korrekt, versenyképes, kiszámítható jövedelem

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal. Az oneletrajz993@gmail.com e-mail címen lehet. Csak az elvárásoknak maradéktalanul megfelelő jelentkezőknek áll módunkban visszajelezni.

Cégnév: Hungart Logistic Kft

Kategória: Nemzetközi gépkocsivezető. Jogosítvány: C. Állás címkék: 2030.

Bezárás