Nemzetközi Gépjárművezető

Horvath Kft CE jogosítvány  Győr, Győr-Moson-Sopron, Magyarország 28 júl 2020

Több mint 20 éve működő, nemzetközi fuvarozással foglalkozó, a koronavírus alatt is stabilan működő Horváth Kft, tapasztalattal rendelkező GÉPJÁRMŰVEZETŐ kollégát keres nyerges ponyvás szerelvényre.

Munkakör: Ausztria- Németország-Ausztria viszonylatok.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés: 500-600e Ft/hó között; választható: fix havi bér vagy napidíjas elszámolás – minden megkezdett nap 70 euro / nap
  • hetelős munkakör, minden hétvége itthon,
  • Bécs környéki indulás, a járművekhez az eljutást személygépjárművekkel biztosítjuk vagy finanszírozzuk,
  • győri telephely,
  • korszerű pár éves Euro 6-os járműpark (MAN TGX vonatók + Schwarzmüller félpótkocsik),
  • autógazdás rendszer,
  • hosszútávú bejelentett munkaviszony,
  • AETR szabályok teljeskörű betartása, vezetési és pihenő idők figyelemmel követése
  • lendületes csapat.

Téged keresünk:

  • Ha rendelkezel C+E kategóriás jogosítvánnyal,
  • Gépjárművezetői Képesítési Igazolvánnyal (GKI),
  • Digitális tachográf kártyával,
  • Ha igényes vagy a munkádra és a munkakörnyezetedre.

Előny:

  • Győr vagy Győr környéki lakhely

Önéletrajzodat várjuk a horvath.kft@t-online.hu email címre vagy keress minket bizalommal a +3620/9246868  telefonszámon.

Cégnév: Horváth Kft