Nemzetközi Gépjárművezető Hu-Fr-Hu Körfuvarok

HSH TRANSPORT KFT CE jogosítvány  Bárhol 19 febr 2021

Francia – Magyar körfuvarok ellátására keressük leendő kollégánkat,  / 2 fő /
– Pest megyei telephely,
– 40 tonnás szerelvény,
– nemzetközi gyakorlat, ponyvás tapasztalat,
– leinformálható, érvényes papírok,

Fuvarfeladatok jellege: körfuvar, fix megbízók, ADR nincs,

– Távollét: 3. körfuvar után pihenő, a turnusok ideje alatt az autók több alkalommal is hazaérkeznek

Jelentkezési feltételek:
– magára és a munkájára igényes,
– képes tisztán tartani saját magát és a munkaeszközét,
– CMR-t segítség nélkül ki tud tölteni,
– Telephelyi indulás – érkezés

Bérezés : nettó 666.500 –

Amit kínálunk:

Fix kiszámítható fizetés, napra bontva, nincs norma rendszer,
-Utólagos post-pay autópálya díjfizetőkkel felszerelt járművek,
-Folyamatosan szervizelt, havonta átvizsgált járműpark,
-Rolóponyvás pótkocsik,
-Pest megyei telephely 0-24h szgk.parkolás,
–Nem kell az útszélén szerelni az autót, van saját műhely és assistance szolgálat.

Elvárások:
-Fülke tisztántartása,
-561/2006EK rendelet maximális betartása,
-C+CE kategóriás jogosítvány,
-Digitális kártya, GKI kártya, PÁV III,
-2-3 év tapasztalat nyerges szerelvényen,
-Nemzetközi tapasztalat.

Cégnév: HSH TRANSPORT KFT.
Jelentkezés az állásajánlatra munkanapokon reggel 8 – 17 óra között Tel:  +36704433885

Cégnév: HSH TRANSPORT KFT