Nemzetközi gépkocsivezető

TRT Transport & Logistics Kft. CE  Bárhol 13 jan 2022

Állásajánlat leírása

Álláshoz tartozó elvárások:

  •  C+E kategóriás jogosítvány, digitális sofőrkártya,
  •  nemzetközi és belföldi árufuvarozói igazolvány (GKI) – PÁV,
  •  minimum 1 év nemzetközi gépjárművezetői gyakorlat,
  •  megbízható, önálló, precíz munkavégzés,
  •  erkölcsi bizonyítvány,
  •  idegen nyelv ismerete előny (német / angol)

Juttatás:

  •  minimálbér + 60€ / nap + bónusz lehetőség,
  •  biztos és pontos kifizetés,
  •  indulás / érkezés: Budakeszi
  •  jó munkakörülmények,
  •  folyamatos karbantartott járművek,
  •  MAN / DAF vontató,
  •  rolóponyvás pótkocsi,
  •  nemzetközi viszonylatok (elsődlegesen: AT, DE, BE, NL, LU, CH, másodlagosan: ES, FR, SE, ritkán Kelet-Európai ország)

Jelentkezni, írásban az transport@trt.hu e-mail címen lehet, önéletrajz megküldésével.

Cégnév: TRT Transport & Logistics Kft.

4449 összes megtekintés, 12 ma Nyomtatás