Nemzetközi gépkocsivezető

Aviadokft CE jogosítvány  Zalaegerszeg, Magyarország 12 máj 2021

Azonnali kezdéssel keresünk hosszú távra 1 fő megbízható, munkájára, autóra igényes, tisztaságot kedvelő nemzetközi gépkocsivezetőt nyerges, ponyvás szerelvényre.

  • Folyamatos olasz-magyar vagy olasz-szlovák fuvarok.
  • Minden hétvége itthon.
  • Indulás-érkezés Zalaegerszegről.
  • Vegyes palettás áru!
  • Automata útdíjfizető készülékek és mobiltelefon a munkaeszköz része.
  • A 45-ös biztosan telephelyen, de legtöbb esetben minden hétvégén itthon van az autó.

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér és napidíjas korrekt fizetés + bonus minden hónap 5-ig.
  • Kiszámíthatóság, határozatlan idejű munkaszerződés, megbízható csapat.

Követelmények:

  • C+E jogosítvány
  • Páv 2 vagy 3,
  • min. valamilyen szakmai végzettség,
  • nemzetközi tapasztalat,
  • szabály- és utasításkövetés,
  • precíz, önálló munkavégzés, lojalitás, tisztaság.

Munkakörülmények: 5 éves Mercedes Actros 1848 mega nyergesvontató, új rolóponyvás pótkocsival. Magyar irányítás, kocsigazdás munkavégzés. Szükség esetén váltósofőr előrakáshoz, vagy ha az idő miatt szükséges.

Az állásra e-mailben vagy telefonon lehet jelentkezni:
E-mail: info@aviado.hu vagy Telefon: +36 30 9360 477

Cégnév: Aviado Kft., Zalaegerszeg