Nemzetközi Gépkocsivezető állás

Transemex CE jogosítvány  Dunaharaszti, Magyarország 14 febr 2024

Állásajánlat leírása

NEMZETKÖZI GÉPJÁRMŰVEZETŐ

(EU viszonylat)

MUNKAKÖRRE DUNAHARASZTI TELEPHELYÜNKRE MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • C-E kategóriás jogosítvány
  • Digitális tachográf kártya
  • GKI igazolvány
  • PÁV II. vagy PÁV III. igazolás
  • ADR vizsga (megléte előny, megszerzését cégünk támogatja)
  • Fuvarokmányok kezelésének ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyként értékeljük, ha:

  • Rendelkezel legalább 3 évnyi, 40 tonnás szerelvény vezetési tapasztalattal
  • Munkád elvégzéséhez elegendő idegen nyelvtudással rendelkezel
  • Munkádra, megjelenésedre és az általad használt járműre igényes
    vagy
  • Munkáltatóddal szemben lojális vagy

 Milyen feladataid lennének:

  • HU – EU (AT, DE, NL, BE) – HU viszonylaton jellemzően fix és ismétlődő fuvarfeladatok
  • Járat elszámolások pontos vezetése, dokumentációk kezelése
  • Kereskedelmi áru szállítása ponyvás, illetve
    dobozos szerelvényekkel
  • 561/2006/EK illetve AETR szerinti munkavégzés, biztonságos közlekedés, rakományrögzítés
  • A szerelvény műszaki, esztétikai állapotának megtartása, felügyelete és időbeni hibabejelentés

Amit kínálunk a leendő munkatársunk számára:

  • Folyamatosan megújuló gépjárműpark (MB Actros vontatók, átlag 1 éves életkor; Schmitz/Kassbohrer ponyvás és dobozos félpótkocsik)
  • Kocsigazda rendszer
  • Saját kamionszerviz, mosó, illetve műszaki vizsgabázis
  • Dunaharaszti telephelyünkön őrzött parkolóval és komfortos szociális helyiséggel várunk
  • Juttatás: korrekt havi elszámolás, egyéb jogcímek (pl.: ADR, több lerakó, várakozás)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség, fizetés fix időben (minden hónap 5. és 10. napja)
  • Rendszeres heti pihenőidő (45h) eltöltése Magyarországon történik, ha alkalmanként a csökkentett heti pihenőidő (24h) külföldön történik, azt plusz juttatással kompenzáljuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, hívd a +36-30-458-5537 telefonszámot vagy
küldd el magyar nyelvű önéletrajzod az attila.nagy@transemex.hu e-mail címre.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Transemex Kft

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a attila.nagy@transemex.hu  e-mail címre a pozíció megjelölésével és néhány mondatos motivációs leveleddel vagy az alábbi telefonszámon érdeklődj: +3630/458-5537